Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Голова ВРЮ: прийняти акт про повернення Конституції 2004 неможливо

0 11

Голова Вищої ради юстиції Олександр Лавринович впевнений, що прийняти Акт про повернення до Конституції 2004 року нереально. Про він  заявив у ефірі Радіо Свобода. Чиновник підкреслив, що Верховна Рада ухвалює лише закони, заяви, декларації, постанови і зміни до Конституції.

Лавринович сказав, що у цьому переліку немає такого документу, як Акт, а постанова обов’язкова для виконання тільки в межах самої ВРУ. Колишній міністр юстиції також виступив категорично проти термінової зміни Конституції.

На його думку, зміни Конституції у 2004 році “були сприйняті дуже неоднозначно як в Україні, так і за межами України”.

Як відомо, Верховна Рада уже кілька днів веде малорезультативні переговори щодо конституційної реформи. Як відомо, опозиція пропонує повернутися до Конституції-2004 за допомогою голосування за Конституційний акт, який подібний до Акту проголошення Незалежності.

Джерело:

Радіо Свобода

Залиште коментар