Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Главу селищної ради засудили до п’яти років тюрми за хабар

15

Євпаторійським міським судом винесено вирок відносно Новофедорівського селищного голови та депутата місцевої ради. В ході судового слідства повністю підтверджено зібрані прокуратурою докази вчинення засудженими злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

За хабарництво голові і депутатові призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном 5 років. Вони також позбулися всього свого майна та можливості протягом 3 років обіймати певні посади. Голові також призначено додаткове покарання у вигляді позбавлення відповідного рангу державного службовця.

Нагадаємо, зазначені посадові особи звинувачувались прокуратурою в отриманні 60 тис. дол. США як частини хабара за виділення земельних ділянок в селищі загальною площею 1,2 га. Усього чиновники вимагали 225 тис. дол.

Також нагадаємо, у березні Центральний райсуд Сімферополя засудив сільського голову з Великої Алушти до 10 років позбавлення волі за хабар в 1 млн дол.

Теги:

корупція, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Комментарии