Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Главу селищної ради засудили до п’яти років тюрми за хабар

0 15

Євпаторійським міським судом винесено вирок відносно Новофедорівського селищного голови та депутата місцевої ради. В ході судового слідства повністю підтверджено зібрані прокуратурою докази вчинення засудженими злочину, передбаченого ч.3 ст.368 КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Криму.

За хабарництво голові і депутатові призначено покарання у вигляді позбавлення волі терміном 5 років. Вони також позбулися всього свого майна та можливості протягом 3 років обіймати певні посади. Голові також призначено додаткове покарання у вигляді позбавлення відповідного рангу державного службовця.

Нагадаємо, зазначені посадові особи звинувачувались прокуратурою в отриманні 60 тис. дол. США як частини хабара за виділення земельних ділянок в селищі загальною площею 1,2 га. Усього чиновники вимагали 225 тис. дол.

Також нагадаємо, у березні Центральний райсуд Сімферополя засудив сільського голову з Великої Алушти до 10 років позбавлення волі за хабар в 1 млн дол.

Теги:

корупція, хабарництво

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар