Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Главою Укрдержреєстру призначений Дмитро Ворона

0 21

Президент України Віктор Янукович призначив головою Державної реєстраційної служби України (Укрдержреєстр) Дмитра Ворону. Про це йдеться в указі № 84/2013 від 20 лютого 2013 р.

Дмитро Ворона народився 24 липня 1980 р. у м. Донецьк. Закінчив Донецький національний університет у 2001 р., спеціальність – юрист. Трудову діяльність розпочав юрисконсультом ЗАТ “Укрсхідаудит”. Надалі працював помічником голови Червоногвардійського районного суду м. Макіївки Управління юстиції Донецької області, а згодом адвокатом, керівником юридичних компаній, арбітражним керуючим. Працював у ТОВ “Юридичне агентство “Вінко”, а також генеральним директором ТОВ “Донецький юридичний центр”. У 2005-2006 рр. – уповноважена особа Партії регіонів у загальнодержавному виборчому окрузі.

У 2006 р. був призначений заступником міністра охорони навколишнього середовища України. На цій посаді пропрацював до січня 2008 р.

Із 17 березня 2010 р. – заступник міністра внутрішніх справ України. 23 грудня 2010 р. Ворона був звільнений з посади заступника глави МВС.

Із грудня 2010 р. – голова Державної міграційної служби України.

Чотири місяці потому, 29 квітня 2011 р., Ворона призначений заступником міністра внутрішніх справ – керівником апарату. На цьому місці він пропрацював до 17 лютого 2012 р., після чого його призначили на посаду заступника міністра юстиції.

Теги:

Укрдержреєстр

Залиште коментар