Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава Вищого адмінсуду вважає, що розігнаний Ющенком суд може ухвалювати рішення

0 15

Голова Вищого адміністративного суду Олександр Пасенюк вважає Окружний адміністративний суд Києва правочинним ухвалювати будь-які рішення.

Про це він сказав на брифінгу.

«Так (правочинний приймати)… очевидно, буде ухвалено рішення про відстрочення (виконання указу про створення Центрального і Лівобережного окружних адмінсудів)», – сказав він.

Таким чином, Пасенюк констатував, що поки не почнуть роботу Центральний і Лівобережний адмінсуди – працює Окружний адмінсуд Києва.

При цьому, Пасенюк додав, що статус Окружного адмінсуду Києва не змінився.

Пасенюк вважає втручанням в конституційні повноваження Президента розгляд Окружним адміністративним судом Києва позову Блоку Юлії Тимошенко про законність указу про розпуск Верховної Ради.

Нагадаємо, 17 жовтня Президент Віктор Ющенко повторно ліквідовував Окружний адмінсуд Києва, ухваливши створити того ж дня Центральний окружний адмінсуд Києва в кількості 33 суддів і Лівобережний окружний адмінсуд Києва в кількості 26 суддів.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар