Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава представництва Transparency International вийшов зі складу антикорупційного комітету при Президентові

0 15

Керівник представництва в Україні Transparency International Олексій Хмара направив Президенту України Віктору Януковичу лист про вихід зі складу Національного антикорупційного комітету при Президентові.

Про це повідомили в представництві Transparency International.

Своє рішення Хмара пояснив незгодою з рішенням Віктора Януковича підписати корупційно небезпечний тендерний законопроект № 9634 (закон 5044-VI від 04.07.2012).

“Підписання Президентом України 1 серпня цього року законопроекту № 9634 (закон 5044-VI) свідчить, що Ви, як голова Національного антикорупційного комітету, не звернули належної уваги на глибокі занепокоєння експертного співтовариства щодо корупційних ризиків законопроекту. Це нехтування значенням і ключовими завданнями Національного антикорупційного комітету”, – йдеться в листі керівника Transparency International – Україна.

Нагадаємо, 1 серпня Президент України Віктор Янукович підписав закон, згідно з яким державні компанії виводяться з-під обов’язкової дії тендерних процедур. Підписаний закон передбачає виключення з їх Господарського кодексу норм, відповідно до яких державним підприємствам необхідно використовувати для закупівель товарів, робіт та послуг процедури, визначені законом Про здійснення державних закупівель.

Учора, 15 серпня, свою стурбованість цим законом висловила Європейська Комісія.

Теги:

корупція

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар