Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава МВС просить мільярд додаткового фінансування

22

Міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко заявив про необхідність додаткового фінансування Міністерства внутрішніх справ на 980,5 млн гривень для впровадження нового Кримінально-процесуального кодексу.

Про це він сказав на нараді керівництва правоохоронних органів з реформування кримінально-процесуального законодавства.

«Оснащення органів досудового розслідування потребує додаткового фінансування. Кабінет Міністрів збільшив витрати МВС у 2012 році лише на 4 млн гривень. За рахунок власного перерозподілу коштів вже здійснюється процедура часткової закупівлі відповідних технічних засобів на 72, 6 млн гривень. Необхідне збільшення видатків для МВС на 2013 рік становить 980,5 млн гривень», – заявив він.

У той же час Захарченко зазначив, що відомство виконало великий обсяг підготовчих робіт, і зараз працівники органів внутрішніх справ готові до роботи в умовах нового Кримінального процесуального кодексу.

Нагадаємо,  14 травня Янукович підписав новий Кримінально-процесуальний кодекс. Він набуде чинності 20 листопада.

Теги:

Кримінальний процесуальний кодекс
Комментарии