Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава держави підписав закони про місцеві вибори та про судоустрій і статус суддів

0 42

Президент України Віктор Янукович підписав низку законів. Зокрема Закон України «Про судоустрій та статус суддів», який визначає правові засади організації судової влади та здійснення правосуддя в Україні.

Новим законом передбачається створення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ, який діятиме як суд касаційної інстанції. Таким чином ліквідовується інститут подвійної касації та забезпечується єдиний підхід до розгляду справ у касаційному порядку.
Нормативний акт запроваджує прозору процедуру призначення судді на посаду вперше. Він передбачає вдосконалення та оптимізацію процедури притягнення суддів до дисциплінарної відповідальності.

Також Президентом підписаний Закон України «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів», який визначає основні засади організації і проведення виборів депутатів Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад та сільських, селищних і міських голів.

Теги:

Новини права, закон про судоустрій та статус суддів, закон про місцеві вибори, нове законодавство, новини законодавства, касаційна інстанція, призначення судді
Новости права, новое законодательство, закон про местные выборы, закон о судоустройстве и статусе судей

Залиште коментар