Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава Мінюсту підтвердив можливість зняття санкцій з команди Януковича

0 83

Європейський Союз може зняти санкції з представників команди екс-президента Віктора Януковича, якщо до квітня не буде результатів у розслідуванні кримінальних справ відносно них. Таку інформацію підтвердив міністр юстиції України Павло Петренко, повідомляє Укрінформ.

“Будь-які санкції, які вводить ЄС, є строковими. Вони вводяться на 6 місяців або на рік. По закінченні цього строку, щоб поновити ці санкції, вони витребують інформацію про реальний стан справ. Санкції вводилися у квітні (насправді перша хвиля санкцій проти Януковича та його соратників була запроваджена ще 5 березня 2014 року  -Ред.), відповідно дія санкцій може закінчитися у квітні 2015 року”, – сказав Петренко.

За його словами, основною умовою накладення нових і збереження попередніх санкцій проти Януковича та представників його команди є реальні кроки в розслідуванні українськими правоохоронцями.

“Європейський Союз чекає сигналів від українських правоохоронців, ГПУ, щодо того, як вони просунулися в цих розслідуваннях протягом року. Я маю надію, що наші правоохоронні органи доведуть цю справу до кінця”, – відзначив міністр.

Він зауважив, що повернути активи режиму Януковича вдасться лише за підсумками обвинувальних вироків українських судів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що ЄС готується до зняття санкцій з братів Клюєвих та Андрія Портнова.

Джерело:

Європейська правда

Залиште коментар