Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Глава ГПУ вимагає звільнити захоплені майданівцями будівлі

0 26

Генеральний прокурор України Віталій Ярема вимагає негайного звільнення тими, хто зараз перебуває на Майдані, приміщень у центрі Києва. В разі ігнорування вимоги обіцяє притягнути порушників до кримінальної відповідальності. Про це Ярема заявив сьогодні на прес-конференції у Києві/

«Я ініціюю звернення до міністра внутрішніх справ і голови Служби безпеки України з метою виконання нагальних заходів для відновлення правопорядку в центральній частині столиці. Вимагаю негайно звільнити захоплені приміщення, оскільки в таких діях є склад злочину, покарання за який передбачено Кримінальним кодексом України», — заявив генпрокурор.

За його словами, якщо вимога ГПУ не буде виконана, порушники будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Ярема також попередив працівників правоохоронних органів і Київської міської державної організації (КМДА) про відповідальність за бездіяльність.

Серед правопорушень, висунутих главою ГПУ нинішнім майданівцям — проживання в наметах невідомих осіб, блокування руху транспорту, існування загрози санітарному та епідеміологічному благополуччю населення.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар