Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Герман програла суд Шкілю і зобов’язана виплатити йому 1300 грн

0 21

Апеляційний суд Києва залишив у силі рішення Шевченківського суду про захист честі, гідності та ділової репутації від 12 травня 2010, згідно з яким Ганна Герман зобов’язана визнати поширену нею інформацію щодо квартир Андрія Шкіля такою, що не відповідної дійсності.

Крім того, Герман має сплатити нардепу відшкодування морального збитку в розмірі 1300 гривень.

Суд також зобов’язав телеканал Інтер в найближчому випуску телерограми Велика політика з Євгеном Кисельовим надати Ганні Герман (за її власний рахунок) ефірний час для спростування поширеної нею недостовірної інформації.

Прес-служба Шкіля нагадує, що 29 лютого 2008 під час трансляції програми Свобода Савіка Шустера на телеканалі Інтер Ганна Герман заявила про те, що Шкіль “безкоштовно і без черги отримав дві квартири в минулому і в позаминулому скликанні”.

“На відміну від пані Герман, я не став звинувачувати та обмовляти її на очах у мільйонів глядачів, – зазначив Андрій Шкіль, – щоб раз і назавжди припинити подібні дешеві інсинуації, я звернувся до суду. Я не на хвилину не сумнівався в тому, що суд прийме рішення на мою користь, адже інформація про дві державні квартири – міф, створений багатою уявою Герман “, – зазначив Шкіль.

Він переконаний, що “Герман як законослухняна громадянка, до того ж – співробітниця Адміністрації Президента – виконає рішення Апеляційного суду, продемонструвавши приклад того, як повинен поводитися кожен в правовій демократичній державі, яку, як стверджує пані Ганна, саме будує Президент Янукович “.

Теги:

судовий позов

Джерело:

Кореспондент

Залиште коментар