Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генрокуратура порушила справу проти глави наглядради Західінкомбанку

0 24

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу проти голови наглядової ради Західінкомбанку (Луцьк), що входить до групи невеликих, депутата Луцької міської ради Василя Гаврилишина за підозрою у привласненні і розтраті майна.

Про це 21 квітня повідомив журналістів мер Луцька Богдан Шиба, передають «Українські новини».

Посилаючись на офіційне повідомлення від 14 квітня за підписом заступника генпрокурора Віктора Пшонки, міський голова розповів, що справа порушена за ознаками злочину, передбаченого ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, здійснене в особливо великих розмірах або за попередньою змовою).

Ведеться слідство.

Нагадаємо, Західінкомбанк (Луцьк),що входить до групи невеликих, в якому з 13 лютого введена тимчасова адміністрація, розпочав пошук стратегічного інвестора для участі в капіталі банку.

На момент введення тимчасової адміністрації учасниками ТОВ «Західінкомбанк» з частками більше 10% були глава наглядради фінустанови Василь Гаврилишин і голова правління Наталія Гаврилишина.

З метою створення сприятливих умов для відновлення платоспроможності Західінкомбанку НБУ ввів мораторій на задоволення вимог кредиторів фінустанови терміном на 6 місяців.

Джерело:

proUA

Залиште коментар