Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокурор заявляє, що інформація про 15 вбивств у володіннях Лозінського, неправдива

0 24

Генеральний прокурор Олександр Медведько заявляє, що інформація про 15 вбивств в мисливських угіддях Голованівського району Кіровоградщини, не відповідає дійсності. Про це він сказала в інтерв’ю «Дзеркалу тижня».

На питання про те, чи правдива інформація про 15 вбивств в мисливських угіддях Голованівського району Кіровоградської області, Генпрокурор відповів: «Інформація не відповідає дійсності. За моїми даними, в цьому регіоні числилося троє без вісті зниклих. Особа одного встановлена, а дві людини знаходяться в розшуку».

Вбивство місцевого жителя Валерія Олійника Генпрокурор Олександр Медведько вважає одиничним випадком. «На момент нашої з вами розмови у мене немає даних про те, що це був якийсь потік, що людей вивозили і вбивали. Є одиничний випадок, про який ми з вами говоримо», – підкреслив він.

За інформацією видання, в мисливському господарстві Голованівського району зникли двоє єгерів. Генпрокурор цю інформацію ніяк не прокоментував.

Нагадаємо, раніше джерело в Генеральній прокуратурі, наближене до слідчої групи, повідомило про те, що колишній прокурор Голованівського району Євген Горбенко і колишній начальник Голованівського РВ УМВС Михайло Ковальський, яких затримала Генеральна прокуратура за підозрою в причетності до загибелі Валерія Олійника, зізналися в 15 вбивствах.

Заступник генпрокурора Ренат Кузьмін спростував інформацію про те, що Голованівський прокурор і начальник міліції (Кіровоградщина) зізналися в 15-ти вбивствах.

Після вищезгаданої інформації в ЗМІ з’явилися повідомлення, що в Голованівському лісі (Кіровоградська область) днями було знайдено два трупи. Вони пропали близько 4 років тому. Так, останніми знайшли трупи Ігоря Черевка, жителя села Червоне Поле, і Ігоря Верецького, який проживав в селі Семидуби. Вони пропали без вісті близько 4 років тому.

Джерело:

proUA

Залиште коментар