Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокурор озвучив основну версію вбивства харківського судді

0 11

Основною версією вбивства судді Фрунзенського районного суду Харкова Володимира Трофимова є версія про вбивство з метою заволодіння майном потерпілого.

Про це на брифінгу в Харкові повідомив генеральний прокурор України Віктор Пшонка. “Спочатку було визначено чотири версії. Сьогодні ми прийшли до висновку, що дві версії повністю відпрацьовані, залишилося дві версії, одна з яких основна. Прогнозуємо, що з двох версій більше буде підтверджуватися така: вбивство скоєно з метою заволодіння майном потерпілих. Тобто, тема колекціонування монет, про яку ми вам говорили ще з перших днів слідства”, – сказав В.Пшонка. Він зазначив, що також слідчі продовжують відпрацьовувати версію, що вбивство пов’язано з професійною діяльністю В.Трофимова. В.Пшонка також повідомив, на сьогодні кримінальна справа про вбивство харківського судді та членів його родини налічує 180 томів. У справі призначено 236 експертиз різної спрямованості, вже є висновки 101 експертизи. За словами генпрокурора, суди у рамках розслідування цієї справи підтримали проведення 174 негласних слідчих дії. Генпрокурор зауважив, що спільно над справою працюють 7 процесуальних керівників, 27 слідчих та більш як 50 оперативних працівників.

У свою чергу міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко повідомив, що в рамках розслідування кримінальної справи вже допитано більш як 15 тисяч осіб — в основному раніше засуджених, осіб, які зловживають наркотиками і стоять на обліку як психічно хворі. Міністр внутрішніх справ зазначив, що злочинці ретельно готувалися до вбивства. За його словами, вони намагалися залишати якнайменше слідів у квартирі судді. “Це говорить про те, що вони раніше скоювали злочини”, – додав В.Захарченко. Начальник Головного слідчого управління МВС України Василь Фаринник зазначив, що злочинці мали при собі вогнепальну зброю. За його словами, однією із версій, чому тіла загиблих були обезголовлені, є те, що злочинці намагалися приховати сліди від зброї, яку вони використовували під час вбивства.

Нагадаймо, 15 грудня 2012 року у Харкові у власній квартирі були виявлені обезголовлені тіла судді В.Трофимова, його дружини Ірини, сина Сергія, а також його цивільної дружини. Голови вбитих зловмисники забрали з місця злочину.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар