Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокурор незадоволений рівнем розкриття злочинів

0 12

Рівень розкриття злочинів в Україні залишається незадовільним. Про це заявив Генеральний прокурор Віктор Пшонка на засіданні колегії органів прокуратури за підсумками роботи у 2012 році.

“Не розкрито кожне четверте умисне вбивство та тяжке тілесне ушкодження, більше половини пограбувань, кожен третій розбійний напад”, – цитує Генпрокурора відділ зв’язків зі ЗМІ відомства.

За словами Пшонки, на тлі подій, які “вразили своєю жорстокістю усіх громадян України”, питання розкриття злочинів стає ще актуальнішим.

Керівник ГПУ згадав вчинення терактів у Дніпропетровську, вбивства Оксани Макар та родини харківського судді. “Такий стан речей вимагає вжиття невідкладних скоординованих заходів до забезпечення законності та правопорядку в державі”, – наголосив Пшонка.

Він заявив, що вимагатиме від своїх заступників та колегії конкретних результатів у протидії злочинам проти особи та власності, а також принципової оцінки кожному факту бездіяльності чи непрофесіоналізму.

Теги:

ГПУ, Пшонка Віктор

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар