Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокурор дав доручення розібратися з Інтерполом

0 22

У зв’язку з тяганиною в оголошенні в міжнародний розшук Інтерполом Віктора Януковича та інших колишніх високопоставлених чиновників двоє заступників генпрокурора знаходяться в Ліоні (Франція), де знаходиться Центральне бюро Інтерполу, для врегулювання даного питання, заявляє генеральний прокурор Віталій Ярема.

«Делегація Генеральної прокуратури України, два заступника генпрокурора, перебувають у відрядженні в Брюсселі та Ліоні. Ви знаєте, що цілий ряд колишніх посадових осіб до теперішнього часу не оголошені в міжнародний розшук і Інтерпол на них не виставив так звані «червоні картки», в тому числі і на Віктора Януковича, тому мною були направлені в Ліон заступники генпрокурора, які з’ясовують ці обставини, наскільки правомірні дії цієї міжнародної організації (Інтерпол) з приводу невиставлення карток », – сказав В.Ярема на прес-конференції.

При цьому він додав, що невиставляння «червоних карток» стосується не тільки В.Януковича, а й екс-глави МВС Віталія Захарченка та його колишніх заступників.

«Це ті особи, які не мають жодного відношення до політичної діяльності, а скоїли виключно кримінальні злочини і організували їх», – підкреслив генпрокурор.

Джерело:

Обком

Залиште коментар