Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратурою України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох футболістів – професіоналів в одержанні хабара за “злиття” матчу

0 13

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України спільно з Департаментом процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих центрального апарату Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою двох футболістів – професіоналів у прийнятті пропозиції та одержання неправомірної вигоди за “злиття” матчу команди, яку представляють на футбольних полях України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що футболісти – професіонали одного із футбольних клубів у рамках проведення чемпіонату України U-21 сезону 2015/2016 у серпні 2015 року отримали та прийняли від свого одноклубника пропозицію та своїми умисними діями забезпечили фіксований результат в одному з футбольних матчів, а саме програш своєї команди, за що отримали неправомірну вигоду у вигляді грошових коштів на загальну суму понад 100 тис грн.

22.08.2016 за результатами розслідування та наявності достатніх доказів цим любителям легкої наживи повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 354 КК України, та за результатами досудового розслідування обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.

Це перше в історії скероване до суду кримінальне провадження стосовно професійних футболістів за організацію ними “необхідного” рахунку в матчі.

Довідково: за ч. 4 ст. 354 Кримінального кодексу України передбачено покарання у вигляді штрафу від 500 до 750 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк від 160 до 240 годин, або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на той самий строк.


Джерело:

ГПУ

Залиште коментар