Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратурою завершене досудове слідство у справі О.Пукача

0 15

Головне управління з розслідування особливо важливих справ Генеральної прокуратури України завершило розслідування у кримінальній справі за обвинуваченням колишнього начальника департаменту зовнішнього спостереження Міністерства внутрішніх справ України Олексія Пукача, повідомляє РБК-Україна з посиланням на прес-службу ГПУ

Досудове слідство встановило, що в ніч з 16 на 17 вересня 2000 р. Олександр Пукач, діючи за вказівкою Міністра МВС Юрія Кравченка та інших посадових осіб, вчинив за попередньою змовою умисне вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, у зв’язку з виконанням потерпілим громадських та журналістських обов’язків.

Також Пукача обвинувачують у перевищенні влади, вчиненні насильницьких дій щодо члена Київського громадського правозахисного відділення «МИ» Олексія Подольського та знищенні службових документів Департаменту оперативної служби Міністерства внутрішніх справ, які містили важливу для слідства інформацію щодо осіб, які брали участь у проведенні незаконного спостереження за Г. Гонгадзе.

Але через досягнення граничного строку тримання обвинуваченого Олексія Пукача під вартою, кримінальну справа у частині доведення обвинувачення 30 листопада 2010 року було виділено для направлення до суду.

Теги:

Новини права, розслідування вбивства Георгія Гонадзе, Олексій Пукач, Генеральна прокуратура україни, Генеральний прокурор України Віктор Пшонка, ГПУ, Генпрокуратура

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар