Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура вирішила звільнити прокурора і його помічника – «племінника Суркіса»

0 9

Колегія Генеральної прокуратури прийняла рішення звільнити з посад прокурора Подільського району Києва та його помічника Ярослава Стручка, інцидент з яким був широко висвітлений у ЗМІ.

Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

Колегія дійшла висновку, що прокурор Подільського району Києва за неналежне виконання службових обов’язків, відсутність вимогливості та контролю за роботою підлеглих заслуговує на звільнення із займаної посади, його помічник Стручок – звільнення з органів прокуратури.

Рішення щодо останнього буде приведене в дію після його одужання.

Нагадаємо, Генпрокурор Олександр Медведько призначив комплексну перевірку виконання прокуратурою Подільського району Києва вимог Закону України «Про прокуратуру» та наказів Генерального прокурора у зв’язку з інцидентом, що стався 9 жовтня 2008 року з помічником прокурора цього району Ярославом Стручком.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар