Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура вимагає краще лікувати ув’язнених та заарештованих

0 19

Генпрокуратура вимагає від голови Державної пенітенціарної служби усунути порушення законодавства про медико-санітарне забезпечення, організацію лікування засуджених та осіб, взятих під варту, а також вжити заходів для запобігання поширенню інфекційних захворювань. Про це сказано в повідомленні прес-служби Генпрокуратури.

Прокуратура провела перевірку медзабезпечення і лікування засуджених та осіб, взятих під варту. “Перевірки засвідчили, що прийнятих Державною пенітенціарною службою та підпорядкованими їй органами і установами заходів виявилося недостатньо. Порушення закону про медико-санітарне забезпечення зазначених категорій осіб тривають”, – сказано в повідомленні.

За результатами перевірок до дисциплінарної відповідальності притягнуто 65 посадовців.

Прокурорам на місцях доручено посилити нагляд в цьому напрямку діяльності.

У коментарі начальник прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко сказав, що це систематичні перевірки, а не за фактом якоїсь події, які проводять органи прокуратури відповідно до вимог законодавства.

Теги:

СІЗО, Генеральна прокуратура, Державна пенітенціарна служба, права ув’язнених

Залиште коментар