Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура відновила справу проти Боделана

0 21

Генеральна прокуратура відмінила ухвалу про припинення досудового слідства у кримінальній справі проти колишнього мера Одеси Руслана Боделана за підозрою в зловживанні службовим положенням. Про це «Українським новинам» повідомив представник Генпрокуратури.

«Скасована ухвала про припинення досудового слідства у справі. Справа знаходиться у виробництві прокуратури Одеської області», – сказав він.

За його словами, такі дії були зроблені для того, щоб в рамках справи допитати Боделана, що і було зроблено 10 квітня, і ухвалити рішення у справі.

Нагадаємо, 12 квітня Боделан заявив про закриття Генпрокуратурою кримінальних справ відносно нього.

Прокуратура Одеської області в квітні 2005 року порушила кримінальну справу за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу проти Боделана за підозрою в зловживанні службовим положенням.

Його підозрювали в незаконній передачі приватним структурам земельних ділянок, що належать міській громаді.

Боделан жодного разу не з’явився на допит, зник з території України і був оголошений в міжнародний розшук.

У грудні 2005 року прокуратура Одеської області припинила розслідування справи відносно Боделана.

Боделан був мером Одеси в 1998-2005 роках, пізніше емігрував до Росії і одержав громадянство цієї країни.

Джерело:

proUA

Залиште коментар