Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура відмовила СБУ розглядати Тимошенко як державну зрадницю

0 43

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявляє, що Генеральна прокуратура відмовила Службі безпеки Україні у створенні робочої групи щодо звинувачень уряду і його керівника у національній зраді. Про це вона сказала в ефірі каналу ICTV.

Тимошенко знову зачитала перелік звинувачень Секретаріату Президента на свою адресу у державній зраді.

«Оці всі звинувачення приводять до висновку, що будуть (з Росії) фінансувати мою виборчу кампанію за те, що я зрадила національні інтереси», – зазначила Тимошенко.

«Скажіть, що це таке? Це служба безпеки. Ну добре, я думала у Балоги істерика. Думаю ж, що голова СБУ має розум.. Але голова СБУ направляє Генпрокуратурі лист, в якому просить ГПУ створити слідчу групу, щоб підтвердити питання нацзради по прем’єру і уряду. Скажіть що це таке? Це президентські вибори на носі», – заявила вона.

«І останнє, що приємно, що відповіла Генпрокуратура. Вивчивши всі ці обвинувачення, Генпрокуратура на гарній бюрократичній мові покрутила СБУ у виска і сказала: «Да ви що?!. Може ми і Генпрокуратура. Може, ми десь і робимо щось не так, але ми вже остаточно не вронимо так честь мундиру. Де немає не тільки складу злочину, а нічого немає. Вот, як ми живемо», – поскаржилась прем’єр.

За її словами, Генпрокуратура написала: «Наведені в листі доводи по конкретних порушеннях закону, завданої шкоди і винних у цьому службових осіб не вбачається. І пропозиція про створення спільної робочої групи є, м’яко кажучи, передчасною».

«Що ще могла відповісти Генпрокуратура?», – запитала Тимошенко насамкінець.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар