Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура в 2011 р. відшкодувала 643 млн грн внаслідок перевірок підприємств ТКЕ

0 20

За дорученням Генеральної прокуратури України органами прокуратури проводяться перевірки газопостачальних компаній, підприємств теплокомуненерго та житлово-комунального господарства з питань додержання законодавства щодо розрахунків за спожитий природний газ. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно повідомленню, внаслідок перевірок в 2011 р. було порушено 35 кримінальних справ, внесено 1709 приписів та подань та відшкодовано понад 643 млн грн.

Нагадаємо, заборгованість підприємств ТКЕ перед ДК “Газ України” за природний газ, спожитий з початку опалювального періоду 2010-2011 років (з 1 жовтня 2010 р.), станом на 5 вересня 2011 р. становить 4,11 млрд грн (без АТ “Київенерго”). Рівень розрахунків підприємств ТКЕ складає 71%.

Теги:

ГПУ

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар