Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура узагальнила порушення у сфері одержання адміністративних послуг за минулий рік

0 15

Органами прокуратури з даних питань протягом 2010 року порушено 62 кримінальні справи, принесено 813 протестів, внесено 593 приписи і подання, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 187 посадових осіб, заявлено 13 позовів, стосовно 16 службових осіб складено протоколи про вчинення корупційних діянь.

Поширеними є випадки надання суб’єктам господарювання дозвільних документів за відсутності правових підстав. Нерідко порушуються строки видачі документів дозвільного характеру. Деякими органами місцевого самоврядування Волинської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Чернівецької областей дотепер не затверджено переліки адміністративних послуг, що надаються під час здійснення ними владних повноважень. Натомість, окремими органами місцевого самоврядування приймаються рішення з питань видачі дозволів на розміщення об’єктів торгівлі, здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, одержання яких не передбачено законом. Незаконні рішення опротестовані, незаконні акти скасовані.

Перевірками виявлено факти злочинів та корупційних діянь, учинених службовцями органів місцевого самоврядування та державного контролю. Наприклад, постановою Кіровського районного суду м. Дніпропетровська від 28 вересня 2010 року за результатами розгляду протоколу прокуратури визнано винним у вчиненні корупційного діяння інспектора державної пожежної частини цього району, який 14 вересня 2010 року незаконно одержав матеріальні блага за видачу позитивного висновку державної експертизи на відповідність об’єкта нормам та правилам пожежної безпеки.

Теги:

Генеральна прокуратура, адмінпослуги

Залиште коментар