Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура спробувала обшукати замміністра юстиції

0 17

Українська соціал-демократична партія заявляє, що слідчі Генеральної прокуратури 24 червня увечері намагалися провести незаконний обшук в кабінеті першого заступника міністра юстиції, лідера даної партії Євгенія Корнійчука. Про це «proUA» повідомила прес-служба УСДП.

«Слідчі Генеральної прокуратури Зейкан та Іщук сьогодні (24 червня) в кінці робочого дня намагалися провести незаконне вилучення документів в кабінеті першого заступника міністра юстиції України Євгенія Корнійчука», – відзначено в заяві партії.

При цьому, відзначають в УСДП, слідчі, не пред’явивши ухвалу про обшук і вилучення, спробували зняти вінчестер з комп’ютера і провести обшук в кабінеті Корнійчука за адресою Городецкого, 13 в Києві, для чого шукали понятих.

«Всі ці заходи проводилися, незважаючи на ухвалу Печерського районного суду міста Києва, яким ще 22 червня 2009 року були зупинені слідчі дії у кримінальній справі, яка стосується юридичної компанії «Магістр і партнери». Ніяких підстав здійснювати обшук слідчі не мали, тому в УСДП вважають їх незаконними», – йдеться в заяві.

Також прес-служба УСДП підкреслила, що Корнійчук на даний момент не має відношення до фірми «Магістр і партнери» і давно вийшов зі складу засновників компанії і продав свою частку.

Нагадаємо, УСДП входить в БЮТ.

Євгеній Корнійчук є зятем голови Верховного Суду Василя Онопенка

Джерело:

proUA

Залиште коментар