Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура повідомила, що підозрює Тимошенко у спробі підкупу судді ВСУ

0 12

12 травня у Генеральній прокуратурі Юлії Тимошенко були вручені копії постанов про порушення стосовно неї кримінальної справи «про організацію замаху на давання хабарів суддям ВСУ». Про це «proUA» повідомили у прес-службі ГПУ.

Як зазначають у Генпрокуратурі, дана кримінальна справа порушена у травні 2004 року та була закрита передчасно у січні 2005 року без виконання у повному обсязі всіх необхідних слідчих дій, як це передбачено ст. 22 КПК України.

У зв’язку з цим на даний час досудове слідство у справі поновлено.

Нагадаємо, Генеральна прокуратура викликає Тимошенко у понеділок, 17 травня, в Головне слідче управління для обрання запобіжного заходу і допиту у якості підозрюваної. Про це Тимошенко сказала журналістам сьогодны після відвідин Головного слідчого управління.

Також нагадаємо, що 20 травня 2004 року Генпрокуратура порушила кримінальну справу стосовно Ю.Тимошенко, розглянувши заяву Володимира Боровка про спробу підкупити суддю. В.Боровко заявив, що з його допомогою Ю.Тимошенко намагалася вплинути на рішення суду і звільнити з-під варти обвинувачуваних у здійсненні особливо важких злочинів, що були керівниками корпорації ЕЭСУ, – Геннадія Тимошенка й Антоніну Болюру. Для цього Ю.Тимошенко передала В.Боровку 125 тис. дол. і просила передати ці гроші судді. Він цього не зробив, і Ю.Тимошенко вимагає повернути гроші. В.Боровко представив у Прокуратуру відеозапис розмови з Ю.Тимошенко. ГПУ тоді заявляла, що експертиза встановила істинність відеозапису у справі про організацію Юлією Тимошенко дачі хабара суддям ВСУ.

Сама Тимошенко назвала це «абсолютною неправдою» і провокацією.

Джерело:

proUA

Залиште коментар