Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура повертає матеріали КРУ у справі Єханурова

0 28

Генеральна прокуратура повернула матеріали перевірок Контрольно-ревізійного управління, які стали причиною корупційного скандалу в Міністерстві оборони.

На підставі цих документів прем’єр-міністр Юлія Тимошенко ініціювала відставку міністра оборони Юрія Єханурова, повідомляє «Дело».

Як повідомив перший заступник Головного управління військової прокуратури Василь Козачук, документи КРУ про зловживання в оборонному відомстві не були оформлені належним чином – в них немає деталізації фактів посадових порушень, викладених в матеріалах ревізорів.

В той же час в департаменті загального нагляду Генпрокуратури уточнили, що поки КРУ не надасть всі необхідні документи в повному об’ємі, з інформацією, які збитки нанесли дії чиновників Міноборони, про кримінальну відповідальність і пред’явлення звинувачень не може бути і мови. На даний момент, говорять в прокуратурі, до роботи над документами Контрольно-ревійзійного управління підключені податкова служба, МВС, Пенсійний фонд, інші органи і відомства, і говорити про результати рано. Окрім звинувачень чиновників Міноборони в земельних порушеннях.

Як відомо, 20 травня Головне КРУ звинуватило Міноборони у зловживаннях в організації харчування військовослужбовців, порушеннях при закупівлі паливно-мастильних матеріалів, а також незаконній передачі 53 земельних ділянок площею 266 га.

5 червня Верховна Рада звільнила Юрія Єханурова з посади міністра оборони.

Джерело:

proUA

Залиште коментар