Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура порушила справу щодо дочки голови ВСУ Онопенка

0 23

Генеральна прокуратура порушила кримінальну справу відносно молодшої дочки голови Верховного Суду України Василя Онопенка – Ірини. Про це повідомляє “Коммерсант-Украина” з посиланням на постанову про порушення справи.

Згідно з повідомленням, 1 лютого в ГПУ звернувся громадянин Ксьонзенко із заявою про притягнення до кримінальної відповідальності Онопенко та її чоловіка Володимира Котлярова за підозрою в шахрайстві. Подружжя підозрюються в тому, що вони не повернули позичені 300 тис. дол., частина з яких нібито знадобилася голові ВСУ “для вирішення якогось питання”.

“Таким чином, в діях Котлярова і Онопенко вбачаються ознаки злочину, передбаченого ч. 4 ст. 190 КК (“шахрайство, вчинене за попередньою змовою групою осіб в особливо великих розмірах”)”, – сказано в постанові про порушення справи.

Вчинення зазначеного злочину підтверджується заявою пана Ксьонзенка, а також копіями договорів позики та розписок.

Разом з тим, автори матеріалу припускають, що людиною, яка позичала велику суму і чиї ініціали відповідають ініціалами громадянина, який звернувся із заявою до ГПУ, може виявитися Валерій Ксьонзенко, власник Банку регіонального розвитку (з 3 грудня 2009 року установа перебуває у стадії ліквідації).

У свою чергу Онопенко, не заперечуючи, що позов про повернення коштів зараз розглядається Печерським районним судом Києва, вважає, що таким чином на нього намагаються чинити тиск. Він також підкреслив, що не має стосунку до грошей, які нібито були позичені для нього. Разом з тим, голова ВСУ не захотів уточнити, кого підозрює у вчиненні тиску.

Теги:

Онопенко Василь, ВСУ

Залиште коментар