Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура порушила справу проти Лозінського

0 11

Генпрокуратура порушила справу проти депутата від БЮТ Віктора Лозінського. Про це повідомили в прес-службі Генпрокуратури.

«Сьогодні, 1 липня 2009 року, з урахуванням зібраних доказів у кримінальній справі, порушеній за фактом навмисного нанесення важких тілесних ушкоджень групою осіб, що спричинило смерть постраждалого Олійника В.А., Генеральною прокуратурою України порушена кримінальна справа щодо народного депутата України Лозінського В.О. за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.121 КК України», – говориться в повідомленні Генпрокуратури.

Довідка. ст.121 УК України, ч.2. «Навмисне важке тілесне ушкодження, здійснене способом, який має характер особливої муки, або здійснене групою осіб, а також з метою залякування постраждалого або інших осіб, або здійснене на замовлення, або спричинило смерть постраждалого – карається позбавленням волі на термін від семи до десяти років».

Нагадаємо, 55-річний житель Ульяновського району Кіровоградської області Валерій Олійник загинув в результаті сутички за участю народного депутата від БЮТ Віктора Лозінського, прокурора Голованівського району Євгена Горбенка і начальника Голованівського РВ УМВС Михайла Ковальського 16 червня

Джерело:

proUA

Залиште коментар