Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура попередила вилучення з користування Міноборони бази відпочинку “Таврида” у Криму

0 65

Головне управління військових прокуратур Генпрокуратури України взяло участь у розгляді Вищим господарським судом України касаційної скарги обслуговуючого кооперативу “Батіліман” у справі за позовом військового прокурора ВМС України до цього кооперативу про витребування нерухомого майна бази відпочинку “Таврида”, що розташована у м. Севастополь.

За результатами розгляду касаційної скарги Вищим господарським судом України 16 лютого 2011 року прийнято постанову, якою попереднє судове рішення апеляційної інстанції про визнання договору купівлі-продажу вказаного майна недійсним та зобов’язання його повернення до військового відомства залишено в силі, а касаційну скаргу – без задоволення.

Таким чином, завдяки позиції Головного управління військових прокуратур Генеральної прокуратури України залишено в силі законне судове рішення, чим попереджено вилучення з користування Міноборони бази відпочинку, яка складається з 19 будинків, їдальні з господарськими прибудовами вартістю майже 400 тис. грн.

Теги:

Генеральна прокуратура

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар