Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура передала в суд справу щодо Голодомору

0 32

Генеральна прокуратура України передала справу про Голодомор 1932-1933 років до суду. Про це вчора під час спілкування з жителями Дрогобича Львівської області повідомив Президент Віктор Ющенко, передає УНІАН.

За його словами, у грудні Генпрокуратура передала справу про злочини 1932-1933 років до суду. «Справа про злочини 1932-1933 років з офіційним звинуваченням тих лідерів комуністичного руху, які були на той час, які були організаторами вбивств української нації, офіційно передана в український суд», – сказав Президент.

«І я сподіваюсь, що, можливо, через 77 років через український суд ми назвемо тих злочинців, які вбивали наших дідів і прадідів», – сказав Ющенко.

Нагадаємо, Служба безпеки України передала Генеральній прокуратурі матеріали кримінальної справи за фактом здійснення геноциду українського народу в 1932-1933 роках.

Джерело:

proUA

Залиште коментар