Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура направила в Апеляційний суд Києва справу щодо службових осіб “Кінгз Кепітал” за збитки у 52 млн грн

0 22

Генеральна прокуратура України 27 липня 2011 р. затвердила обвинувальний висновок і направила до Апеляційного суду Києва для визначення підсудності кримінальну справу стосовно службових осіб ТОВ “Кінгз Кепітал”. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури.

Згідно повідомленню, розслідуванням установлено, що 6 членів злочинної організації, у тому числі Сандей Аделаджа, впродовж 2006-2008 рр. шляхом шахрайства, під виглядом високоприбуткової інвестиційної діяльності групи компаній King`s Capital заволоділи коштами громадян. У справі визнано потерпілими 618 осіб, яким завдано матеріальних збитків на суму понад 52 млн грн.

Таким чином, обвинуваченим інкримінується вчинення злочинів, передбачених ч.1 ст.255 (створення, керівництво та участь у злочинній організації), ч.4 ст.190 (шахрайство) та ч.2 і ч.3 ст.358 Кримінального кодексу України (підроблення та використання завідомо підробленого документа).

З метою забезпечення відшкодування завданих збитків на майно обвинувачених накладено арешт на загальну суму близько 108 млн грн. Стосовно двох обвинувачених застосовано запобіжний захід – взяття під варту.

Теги:

Кінгз Кепітал, шахрайство

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар