Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генпрокуратура повідомила про підозру двом суддям-хабарникам

0 26

Генпрокуратура України повідомила про підозру двом суддям Уманського міськрайонного суду Черкаської області за отримання неправомірної вигоди в сумі більш як 40 тис. доларів. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГПУ.

“Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України повідомлено про підозру двом суддям Уманського міськрайонного суду Черкаської області за фактом вимагання та одержання ним неправомірної вигоди на загальну суму 570 000 грн 9500 доларів за винесення рішення у цивільній справі на користь позивача”, – сказано в повідомленні.

Наразі готуються клопотання до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України про їх відсторонення від посади. Досудове розслідування триває.

За вказаний кримінальний злочин Кримінальним кодексом України передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю та з конфіскацією майна.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар