Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральний прокурор зустрівся з Моніторинговою місією Європейського парламенту

0 11

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка зустрівся з співголовами Моніторингової місії Європейського парламенту Алєксандром Квасневським та Петом Коксом.

Сторони обговорили процес реформування кримінальної юстиції в України, а також етапи роботи над створенням нового проекту Закону України «Про прокуратуру», повідомляє прес-служба ГПУ.

Віктор Пшонка, зокрема, заявив про сприяння збоку керівництва Генеральної прокуратури України процесам реформування правоохоронних органів в державі і поінформував представників ЄП про результати практичної роботи органів прокуратури в умовах дії нового КПК.

За словами Генерального прокурора України, новий закон про прокуратуру, робота над яким наразі триває, враховуватиме рекомендації Венеціанської комісії, Ради Європи, а також досвід функціонування органів прокуратури в європейських країнах.

Теги:

Генеральний прокурор України, Пшонка Віктор, Алєксандр Квасневський, Кокс Пет, Моніторингова місія Європейського парламенту

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар