Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральний прокурор та омбудсмен спільно контролюватимуть міліцію

0 31

Органи прокуратури спільно з Інститутом омбудсмана перевірятимуть правоохоронні органи щодо недопущення катувань та інших протиправних дій стосовно громадян. Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні на розширеній колегії Генеральної прокуратури України за підсумками діяльності в цьому році заявив керівник відомства Віктор Пшонка.

Ставлячи завдання прокурорам, він наголосив, що їм слід особливу увагу приділити недопущенню катувань і інших масових порушень законодавства в правоохоронних органах, насамперед, в міліції при затриманні громадян. «З цією метою на робочі зустрічі з Уповноваженим ВР з прав людини нами вирішено проводити спільні перевірки цих критичних питань», – сказав він.

Джерело:

УНІАН

Залиште коментар