Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральний прокурор закликав не випробовувати терпіння влади

0 23

Зокрема, Віктор Пшонка звернувся до організаторів і учасників мітингів припинити блокувати органи влади, влаштовувати масові заворушення і зухвало порушувати Закон.

Очільник ГПУ побачив у сьогоднішніх вуличних акціях «неприховану агресію і перешкоджання роботі органів державної влади».

В.Пшонка сказав: «Незважаючи на рішення судів щодо заборони блокування Верховної Ради, Адміністрації Президента, Кабінету Міністрів, Київської міської державної адміністрації, урядового кварталу та інших установ, мітингувальники фактично паралізували роботу цих органів і перекрили транспортні комунікації. Це не просто адміністративні порушення, це – грубе порушення Закону, яке передбачає сувору кримінальну відповідальність».

За словами Генерального прокурора, безвідповідальні заклики організаторів акцій свідчать про тотальну зневагу до Законів і невпинне бажання реалізовувати свої політичні амбіції будь-якою ціною. Також сказано: «Однак окремі політики, закликаючи людей до протиправних дій, думають, що зможуть уникнути відповідальності, ховаючись за депутатські мандати та заручаючись підтримкою деяких міжнародних інституцій. Такого не буде.

За невиконання рішень судів та зневагу до законів і Конституції України – винні будуть відповідати».

Він закликав: «Не випробовуйте терпіння влади, не провокуйте органи правопорядку, звільніть приміщення та розблокуйте транспортні комунікації».

Відеозвернення розміщено на сайті ГПУ.

Джерело:

ЮВУ

Залиште коментар