Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу столичної прокуратури нового керівника

0 27

У середу, 6 липня 2016 року, Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив колективу столичної прокуратури нового керівника. Наказом Генерального прокурора України від 6 липня 2016 року на цю посаду призначено Романа Говду. 

У заході взяли участь мер міста, керівники правоохоронних і судових органів столиці. 

Представляючи новопризначеного очільника столичної прокуратури, Юрій Луценко звернув увагу на критичний рівень злочинності у столиці та наголосив на важливості скоординувати зусилля усіх силових структур щодо його зниження.

Генеральний прокурор України також зазначив, що серед першочергових завдань органів столичної прокуратури є проведення ретельного перегляду усіх існуючих і закритих кримінальних проваджень, які стосуються діяльності попередньої міської влади.

«У «київському водосховищі» водиться «велика риба» і у цьому сховищі, у прямому сенсі, було поховано багато справ і не тільки щодо «космічної команди», – сказав Юрій Луценко.

Генеральний прокурор України також поставив завдання перевірити діяльність всіх комунальних підприємств міста. «Ті, хто пограбували столицю на мільярди, мають бути покарані, незалежно від того, де вони перебувають», – наголосив він.

Під час свого виступу Юрій Луценко також нагадав про початок перевірки прокурорів на доброчесність. «Я захищатиму кожного чесного прокурора, але не тих, хто хоче займатися тут бізнесом чи має незадеклароване майно. Такі прокурори мають звільнити місце для тих, хто не має таких зауважень», – наголосив Генеральний прокурор України. 

У свою чергу, присутній на заході мер Києва Віталій Кличко привітав нового прокурора міста з призначенням та наголосив на масштабних викликах, які на нього очікують у столиці на цій посаді. Разом з тим мер міста пообіцяв зі свого боку всебічну підтримку та сприяння прокуратурі в питаннях, які стосуються безпеки киян та забезпечення зменшення рівня злочинності у столиці.

Віталій Кличко також закликав новопризначеного очільника столичної прокуратури зробити все від нього залежне задля притягнення до відповідальності тих, хто розкрадав землі та майно у столиці за часів попередньої влади.

«Ці злочини не мають термінів давності і причетні до їх скоєння мають бути знайдені та покарані», – акцентував Віталій Кличко. 

Підсумовуючи захід, Генеральний прокурор висловив сподівання на принципову та наступальну роботу органів столичної прокуратури задля поверненню званню прокурора високого рівня суспільної довіри. 

«Я очікую рішучих та наступальних дій, у першу чергу, у боротьбі із корупцією, щоб кожен киянин відчув, що в країні відбуваються зміни», – зазначив Юрій Луценко.

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар