Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральна прокуратура України внесла перший припис про неготовність надати інформацію

19

Генеральною прокуратурою при здійсненні правозахисної діяльності перевірено стан додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у діяльності Державної служби фінансового моніторингу України. Відповідно до вимог Закону Державна служба фінансового моніторингу України є розпорядником інформації. Законом на розпорядників інформації покладено обов’язки щодо забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації.

Усупереч вимогам Закону у службі до цього часу не визначено спеціальний структурний підрозділ або посадову особу, які організують у встановленому порядку доступ до публічної інформації та спеціальні місця для роботи запитувачів, не оприлюднено порядок складання, подання запиту та інформацію про систему обліку, види інформації, яку цей державний орган зберігає.

З огляду на виявлені порушення, Генеральною прокуратурою 23 травня 2011 року керівнику Державної служби фінансового моніторингу України внесений припис з вимогою їх усунути.

Теги:

доступ до інформації

Джерело:

ГПУ

Комментарии