Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Генеральна прокуратура України внесла перший припис про неготовність надати інформацію

0 19

Генеральною прокуратурою при здійсненні правозахисної діяльності перевірено стан додержання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у діяльності Державної служби фінансового моніторингу України. Відповідно до вимог Закону Державна служба фінансового моніторингу України є розпорядником інформації. Законом на розпорядників інформації покладено обов’язки щодо забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації.

Усупереч вимогам Закону у службі до цього часу не визначено спеціальний структурний підрозділ або посадову особу, які організують у встановленому порядку доступ до публічної інформації та спеціальні місця для роботи запитувачів, не оприлюднено порядок складання, подання запиту та інформацію про систему обліку, види інформації, яку цей державний орган зберігає.

З огляду на виявлені порушення, Генеральною прокуратурою 23 травня 2011 року керівнику Державної служби фінансового моніторингу України внесений припис з вимогою їх усунути.

Теги:

доступ до інформації

Джерело:

ГПУ

Залиште коментар