Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Гельсінська спілка пропонує допомогу

0 32

Українська Гельсінська спілка з прав людини готова безкоштовно допомагати “євромайданівцям”, постраждалим від дій міліції та “тітушoк” у Києві та регіонах. “Ми готові допомогти вам у відстоюванні ваших прав, зокрема у Європейському суді з прав людини”, – йдеться на сайті правозахисної організації. “Не миріться з несправедливістю. Разом ми можемо змусити державу відповісти за варварське ставлення до власних громадян”, – закликають правники.

Українська Гельсінська спілка закликає повідомляти інформацію, яка допоможе у доведенні обставин подій.

“Над справами будуть працювати адвокати, які мають багаторічний досвід роботи з Європейським судом з прав людини та понад 80 виграних справ в цій міжнародній інстанції. Підготовка заяв буде здійснена під керівництвом виконавчого директора УГСПЛ, адвоката Аркадія Бущенка”, – зазначає організація.

Усім, хто звернеться, гарантують “повну конфіденційність”.

Джерело:

УГСПЛ

Залиште коментар