Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Французькі судді припинили роботу у відповідь на критику Саркозі

0 19

Судді паризького суду великої інстанції приєдналися до акції протесту проти критики судових органів. В результаті в цілому більше ста судів скасували до четверга всі нетермінові засідання. Першими приєдналися до акції протесту судді в Нанті, трохи пізніше до них приєдналися представники найбільшого суду у Франції — суд великої інстанції Парижа.

Акція протесту спрямована проти звинувачень з боку президента Ніколя Саркозі в тому, що судова система не здатна контролювати злочинців-рецидивістів. Зокрема, йдеться про 31-річного Тоні Мейлона, що має 13 судимостей. Після останнього звільнення представники судових органів не змогли встановити за колишнім ув’язненим належний контроль, внаслідок чого було здійснено ще одне вбивство. Після даного інциденту Саркозі заявив, що в роботі судових органів і поліції є недоліки, і пообіцяв покарати винних.

“Ніколя Саркозі не любить правосуддя, іншу владу, якою ми є за Конституцією. Це для нього нестерпно, і він дає нам знати про це вже кілька років. Обурення суддів викликає саме те, що він перейшов рамки”, — заявив журналістам заступник голови паризького суду Серж Портеллі.

Згідно заяв учасників акції, в провину їм ставлять також погану роботу системи, викликану недостатнім фінансуванням, — по суті, те, на що скаржаться самі представники судової системи. За їхніми словами, неможливо забезпечити нагляд над колишніми ув’язненими без допомоги фахівців —психіатра, психолога і вихователя, роботу яких судова система часто не здатна оплатити.

Теги:

судова влада

Джерело:

Право ру

Залиште коментар