Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Французька компанія Matiere передасть Україні 36 легкозбірних мостів для відновлення зруйнованої інфраструктури

0 3

Українські дипломати разом із французьким урядом та федерацією французьких промисловців MEDEF домовилися про передачу Україні 36 легкозбірних мостів довжиною від 23 до 46 метрів від компанії Matiere. Про це Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба розповів під час онлайн-брифінгу у середу, 13 липня.

“Ми стимулюємо іноземні компанії брати активну участь у відбудові української інфраструктури, зруйнованої росією. Мостові конструкції французької компанії Matiere зможуть швидко замінити зруйновані українські мости, а згодом замінити їх на постійній основі”, – заявив він.

Міністр підкреслив, що французька компанія Matiere має багаторічний досвід роботи зі швидкого розгортання мостових переходів для автомобільного та залізничного транспорту, особливо в країнах, де війна зруйнувала інфраструктуру.

“Вже 25 липня інженери компанії прибудуть в Україну і проведуть спільну оціночну місію з інженерами Укравтодору. Компанія зацікавлена в співпраці з українськими підрядниками та потенційно розглядає можливість розгортання виробництва цих мостових переходів в Україні”, – додав він.

Дмитро Кулеба наголосив, що МЗС України зацікавлене у сприянні цій компанії та будь-якому іншому бізнесу, який хоче прийти в Україну та відкрити виробництво, або вирішити ту чи іншу проблему.

Міністр висловив вдячність за цей важливий результат дипломатам МЗС та Посольству України у Франції, а також французькому Міністерству економіки, фінансів та цифрового і промислового суверенітету, Міністерству Європи та закордонних справ Франції, федерації французьких промисловців MEDEF.

 

Міністерство закордонних справ України

Залиште коментар