Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Франція встановлює суворі санкції за завантаження піратського контенту

0 43

У Франції набув чинності новий закон, що захищає інтелектуальну власність в мережі інтернет та створює «інтернет-поліцію» – урядове агентство Hadopi. Відповідно до закону за скачування піратського контенту французські користувачі веб мають позбавлятися доступу до мережі.

Підпорядковане Міністерству культури Франції агенство Hadopi заявило, що буде припиняти нелегальне скачування всіх файлів з музикою і фільмами, що захищаються авторськими правами, причому абсолютно неважливо, чи розміщений сервер сайту із незаконними файлами у Франції чи ні. Після отримання трьох попереджень про викачування піратської інформації користувача відключатимуть від інтернету.

Новий нормативний акт було ініційовано після того як минулого року компанії Universal Music, Sony Music France і Warner Music France заявили що кожна втрачає через інтернет-піратів по 700 мільйонів євро щорічно.

Теги:

Новини права, міжнародні новини, боротьба з піратством, Франція, піратство, захист інтелектуальної власності, Міністерство культури Франції, завантажити музику, завантажити фільм, сайти безкоштовних фільмів

Залиште коментар