Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фракція НУНС вийшла з коаліції

0 19

Фракція НУНС вийшла з демократичної коаліції. Про це повідомив член фракції Володимир Арьев.

За його словами, відповідне рішення було ухвалене у вівторок увечері на засіданні фракції. ”За” проголосувало 29 народних депутатів, проти – 9, утрималися – 6.

Арьев повідомив, що, окрім народних депутатів, у засіданні фракції брали участь члени уряду, які були вибрані за квотою НУНС. При цьому він завірив, що голова Секретаріату Президента Віктор Балога не брав участі в засіданні.

У свою чергу Владислав Каськів повідомив, що голосували проти виходу з коаліції і утрималися переважно представники «Народної самооборони» і «Народного руху», а також Анатолій Грищенко.

Декілька депутатів проголосували в телефонному режимі.

На засіданні фракції був присутній і голова парламенту Арсеній Яценюк, який також підтримав рішення про вихід з коаліції.

За словами Каськіва, всі міністри уряду за квотою НУНС, окрім Юрія Луценка, підтримали рішення про вихід з коаліції.

«Як не дивно, урядовці в своїх виступах підтримали рішення про вихід з коаліції», – розповів депутат.

Він нагадав, що за регламентом коаліції рішення вступає в силу на 11-й день після ухвалення, але може бути відкликане у будь-який момент. Втім, потрібно, щоб за це проголосували 37 депутатів НУНС, тобто більшість фракції.

Джерело:

proUA.com

Залиште коментар