Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФПУ планувала привласнити готель “Турист” – столичний прокурор

0 13

Прокуратурою міста Києва встановлені порушення законодавства в частині самовільної реєстрації права власності на нерухомість не за державою, а за ФПУ, щоб надалі передати цю нерухомість у приватні структури. Про це під час прес-конференції заявив прокурор м.Києва Анатолій Мельник.

“Прикладом цього є незаконна реєстрація ФПУ на свою користь відомих у Києві готелю “Турист”, адмінбудинку “Укрпрофоздоровниці” та будинку з годинником на Майдані Незалежності. Зазначу, що на офіційному сайті ФПУ було вказано, що ніяких кроків щодо відчуження майна не ведеться, однак у процесі перевірок та досудового слідства було встановлено протилежне”, – сказав А.Мельник.

За його словами, будинок з годинником на Майдані планувалося віддати у власність невідомої ізраїльської фірми, щоб влаштувати там готель. Окрім того, у власність цієї фірми планувалося передати ще 25 об’єктів державної власності на суму 1,5 млрд грн.

“Прокуратура Києва звернулася до суду з позовами про визнання права власності на вказані об’єкти за державою в особі Фонду держмайна України та витребування цього мана з чужого незаконного володіння. Пред’явлено 11 позовів про повернення майна профспілок”, – сказав А.Мельник.

Теги:

ФПУ, Фонд держмайна

Джерело:

УУН

Залиште коментар