Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

ФПУ під наглядом ГПУ

0 25

Генеральна прокуратура України (ГПУ) призупинила відчуження об’єктів державної власності на суму 2 млрд грн. Про це заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

“Реагуючи на виявлені факти незаконного відчуження державного майна та земельних ділянок, органами прокуратури впродовж червня-липня поточного року порушено 35 кримінальних справ, з яких 17 вже направлено до суду. Загальна сума об’єктів, відчуження яких зупинила Генпрокуратура, складає до 2 млрд грн… Усього, за оцінками фахівців, у користування Федерації профспілок України (ФПУ) перебуває близько 300 об’єктів державної власності, вартість яких становить не менше 8 млрд грн. Однак достовірної інформації щодо стану використання державного майна та вартості об’єктів державної власності, що перебуває у користування ФПУ, на сьогодні немає”, – сказав Пшонка.

Він додав: “Підстави для прокурорської перевірки діяльності ФПУ виникли не спонтанно. У травні-червні цього року ЗМІ були переповнені повідомленнями про підготовлення відчуження окремими посадовцями ФПУ державного майна. Крім того, в прокуратуру зверталися народні депутати, керівники профспілкових організацій… Завдяки вжитим нами заходам вдалося запобігти протиправному відчуженню понад 20 об’єктів санаторно-курортного призначення та 25 об’єктів під видом укладання інвестиційних угод”.

Теги:

ГПУ, ФПУ, відчуження майна

Джерело:

РБК-Україна

Залиште коментар