Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фондам перекриють фінансовий «кисень»

0 15

Отже, після затвердження змін Верховною Радою, приймати рішення, куди направити отримані кошти, буде Кабінет Міністрів за пропозицією Міністерства фінансів.

Міністр юстиції Олександр Лавринович утримався від свого докладного коментаря стосовно мотиву виникнення подібної пропозиції Кабміну, хоча і зазначив, що розуміє механізм формування її передумов.

За словами О.Лавриновича, у нинішній ситуації реальний контроль за використанням отриманих коштів серйозно ускладнено, оскільки розпоряджаються ними ті організації, які не мають стосунку до надання адміністративних послуг.

«Кошти за надання адміністративних послуг осідають у спеціалізованих фондах, і занадто часто ми стикаємося з фактами нецільового, я б сказав, неадекватного їх використання. Недоліки в системі перерозподілу цих коштів очевидні. Існує простір для можливих зловживань. Саме це і змусило Кабінет Міністрів піти на подібний крок» …

Одаче, коментуючи на прохання журналістів урядову ініціативу, міністр зазначив, що «мова навряд чи йде про масштабне поповнення бюджету» (за офіційними даними Держказначейства, на рахунку від надання адміністративних послуг у І півріччі до держбюджету надійшло всього 2,5 млн грн, при цьому деякі експерти, оцінюючи нововведення, вважають, що «головна каса» країни може поповнитися на 14-20 млрд грн).

Любомир ШЕВЧЕНКО

Теги:

Олександр Лавринович, Микола Азаров, механізм формування, перерозподіл коштів, масштабне поповнення бюджету, Держказначейство, адміністративні послуги, Кабмін, правові новини

Джерело:

ЮВУ № 37 (845)

Залиште коментар