Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фонд енергоефективності відзвітував про результати роботи за 2021-й та презентував стратегічні напрями на наступні роки

0 3

Досягнення та ключові стратегічні напрями розвитку презентували у Фонді енергоефективності під час зустрічі з Міністром розвитку громад та територій Олексієм Чернишовим. Зокрема, у планах Фонду — спрощення процедур оцінювання заявок, розробка нових пакетів заходів та розширення переліку учасників програми «Енергодім» тощо.

«Фонд енергоефективності — серед ключових інструментів на шляху досягнення нашою країною енергетичної незалежності. Ця мета залишається однією з пріоритетних для Уряду, й ми зацікавлені, щоб якомога більше сімей скористалися можливостями, які надає держава та наші європейські партнери. Задля цього статутний капітал Фонду було істотно збільшено. Динаміка зростання кількості проектів у межах програми “Енергодім” є помітною, але ми маємо рухатися далі й нарощувати темпи», — наголосив Олексій Чернишов.

Зазначимо, станом на сьогодні учасниками програми «Енергодім» стали вже понад 80,5 тисячі сімей. Загальна кількість проектів, що знаходяться у процесі реалізації, — понад 700. За попередніми оцінками, це дасть змогу зекономити співвласникам модернізованих будинків майже 550 млн грн та значно скоротити викиди CO2.

«Цього року ми плануємо розширити коло бенефіціарів, щоб якомога більше українців змогли модернізувати свої оселі. Для цього також будемо спрощувати процедуру оформлення заявок, щоб полегшити реалізацію проектів. Основне наше завдання — допомогти майбутнім учасникам програми “Енергодім” пройти всі етапи та здійснити термомодернізацію будинку», — зазначив виконуючий обов’язки директора Фонду енергоефективності Єгор Фаренюк.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов повідомив

, що у держбюджеті на 2022 рік передбачено суттєве підвищення фінансування заходів з енергоефективності. Зазначимо також, що Парламент ратифікував угоду з ЄІБ щодо кредиту у 300 млн євро на комплексну термомодернізацію громадських будівель. Також Мінрегіоном було підписано угоди з ЄІБ та фондом «E5P» у межах проекту «Енергоефективність громадських будівель в Україні». Йдеться про надання гранту Україні у розмірі 4 млн євро від фонду Східноєвропейського партнерства з енергоефективності та довкілля (E5P), а також грантової технічної допомоги на суму 4 млн євро від Інвестиційної платформи сусідства ЄС (NIP).

Міністерство розвитку громад та територій України

Залиште коментар