Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фізособи, які працюють за кордоном, можуть стати платниками ЄП

16

Кабмін роз’яснив деякі питання особливостей застосування окремих норм Указу Президента України від 03.07.98 р. №727 для фізосіб, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, в умовах світової фінансово-економічної кризи.

Для легалізації своїх іноземних доходів такі фізособи можуть стати підприємцями-«єдиноподатниками» й здійснювати підприємницьку діяльність за межами України. Тож уряд дозволяє легалізувати громадянам України свої закордонні доходи, отримуючи страховий стаж, який дає право на пенсію. Рекомендована сума платежу для заробітчан-«єдиноподатників» визначена у розмірі 500 грн. Зазначимо, що в разі коли сума доходу за календарний рік перевищує 500 тис. гривень, сума перевищення оподатковується за ставкою, визначеною п. 7.1 ст. 7 Закону «Про податок з доходів фізичних осіб», яка становить 15%, у порядку, передбаченому розділом IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. №13-92 «Про прибутковий податок з громадян», який діє у частині оподаткування доходів фізичних осіб від провадження підприємницької діяльності.

Комментарии