Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фізособи, які працюють за кордоном, можуть стати платниками ЄП

0 26

Кабмін роз’яснив деякі питання особливостей застосування окремих норм Указу Президента України від 03.07.98 р. №727 для фізосіб, які провадять підприємницьку діяльність за межами України, в умовах світової фінансово-економічної кризи.

Для легалізації своїх іноземних доходів такі фізособи можуть стати підприємцями-«єдиноподатниками» й здійснювати підприємницьку діяльність за межами України. Тож уряд дозволяє легалізувати громадянам України свої закордонні доходи, отримуючи страховий стаж, який дає право на пенсію. Рекомендована сума платежу для заробітчан-«єдиноподатників» визначена у розмірі 500 грн. Зазначимо, що в разі коли сума доходу за календарний рік перевищує 500 тис. гривень, сума перевищення оподатковується за ставкою, визначеною п. 7.1 ст. 7 Закону «Про податок з доходів фізичних осіб», яка становить 15%, у порядку, передбаченому розділом IV Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. №13-92 «Про прибутковий податок з громадян», який діє у частині оподаткування доходів фізичних осіб від провадження підприємницької діяльності.

Залиште коментар