Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Fitch знизив рейтинги 9 українських банків

0 51

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгострокові рейтинги 9 українських банків.

Про це йде мова в повідомленні Fitch, передають «Українські новини».

Агентство знизило рейтинги Укрсиббанку, Укрсоцбанку, банку «Форум», Прокредит Банку, Правекс-банку, ВТБ Банку, Ощадбанку, Укрексімбанку і Приватбанку.

Рейтинги всіх банків знижені з рівня В до В-, прогнози рейтингів – негативні.

Пониження рейтингів банків, як відзначає Fitch, обумовлене аналогічною дією відносно рейтингу України.

Пониження рейтингів Укрсиббанку, Укрсоцбанку, банку Форум, Прокредит Банку, Правекс-банку і ВТБ Банку слідує за зниженням країнової межі України з рівня B до B-.

Зниження рейтингів Ощадбанку і Укрексімбанку враховує зниження здатності держави надати підтримку у разі потреби, про що свідчить зниження довгострокових рейтингів дефолту України, хоча готовність надати підтримку, ймовірно, продовжує бути істотною, враховуючи, що банки знаходяться в держвласності, і їх ролі в здійсненні політики держави.

Краща самостійна кредитоспроможність Укрексімбанку (відносно Ощадбанку) відбита в його вищих індивідуальному і національному рейтингах, обидва з яких були підтверджені.

Зниження рейтингів Приватбанку також враховує зниження країнової межі України, що відображає вищий трансфертний ризик і ризик конвертації, а також можливість погіршення фінансових позицій держави з негативними наслідками для банківського сектора країни, зокрема подальшого скорочення економічної активності і/або ослаблення гривні.

Трансфертний ризик – ризик, пов’язаний з ситуацією, коли позичальник має заборгованість, яку необхідно погашати в інвалюті.

Відповідно до шкали Fitch, рейтинги групи В означають наявність певних кредитних ризиків при обмеженому запасі міцності.

Нагадаємо, 12 листопада Fitch знизив рейтинг України за зобов’язаннями в іноземній і національній валюті з рівня В до В-.

Джерело:

proUA

Залиште коментар