Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Фінансове право в ХХІ сторіччі: досягнення та перспективи

0 35

Під такою назвою днями у приміщенні «Національного університету ДПС України» (м. Ірпінь) пройшла вже друга міжнародна науково-практична конференція, приурочена до 10-річчя Науково-дослідного інституту фінансового права цього університету.

У роботі конференції взяли участь ректор Національного університету ДПС, народний депутат України Петро Мельник, заступник директора з наукової роботи Науково-дослідного інституту фінансового права, доктор юридичних наук, академік Національної академії правових наук Лідія Воронова, директор НДІ фінансового права, доктор юридичних наук Оксана Солдатенко, доктор юридичних наук, професор, президент Академії фінансового управління Міністерства фінансів Тетяна Єфименко та інші знані науковці та юристи.

Метою конференції стало обговорення актуальних проблем фінансового права, яке поєднує в собі бюджетне, податкове, страхове і банківське право. Тобто саме ті галузі права, які стосуються не лише публічних фінансів, що і є в принципі предметом фінансового права, але й життя кожного громадянина України.

Під час зібрання науковці спробували визначити реальні проблеми, які сьогодні існують у галузі фінансового права, для того, аби в подальшому направити розроблені рекомендації у відповідні органи влади та Кабінет Міністрів України задля їх втілення в життя. Хоча, як свідчить практика, до думок науковців відповідні органи прислухаються не завжди. Це пов’язано, в першу чергу, із небажанням владної верхівки та окремих посадовців орієнтуватися на сучасні наукові розробки, вважаючи їх маловажливими.

Теги:

фінансове право

Залиште коментар