Юрінком Інтер
“Юрiнком Iнтер” – провiдне українське видавництво, що забезпечує юридичною лiтературою, журнальними виданнями правоохороннi, судовi та правозахисні органи та організації, навчальнi заклади та науковi установи, а також юристiв, якi працюють в установах i органiзацiях та на пiдприємствах рiзних форм власностi.

Федерація профспілок України закликає до широкого обговорення проекту Трудового кодексу України

0 16

У зв’язку з цим керівництво ФПУ звернулося із листом до віце-прем’єр-міністра України – міністра соціальної політики України Л. Тігіпка.

«Федерація профспілок України висловлює занепокоєння щодо однобічного тривалого переговорного процесу, що проводить Міністерство соціальної політики як з зовнішніми інституціями (Світовий банк, Американська торгівельна палата в Україні), так і з внутрішніми представниками лише бізнесових структур, що розгорнувся навколо проекту Трудового кодексу України (реєстраційний № 1108, авторами якого є народні депутати України Хара В.Г., Сухий Я.М., Стоян О.М. ), який пройшов перше читання у Верховній Раді України та підготовлений до другого читання», — йдеться у листі.

ФПУ наполягає повернутися до обговорення проекту Трудового Кодексу України на принципах рівноправності всіх сторін, відкритості та гласності, конструктивності та взаємодії, обов’язковості розгляду пропозицій всіх сторін, пріоритету узгоджувальних процедур, обов’язковості дотримання досягнутих домовленостей».

Теги:

трудове законодавтсво, ФПУ

Джерело:

ФПУ

Залиште коментар